Maraton książkowy startuje już jutro (Książkomania: śladem zbrodni)


Jutro (20 czerwca) rozpoczyna się trzecia edycja maratonu „Ksiązkomania". O co chodzi w skrócie? Czytamy jak najwięcej książek i relacjonujemy to w odpowiednim wydarzeniu na facebooku. Można to robić w najróżniejszych, kreatywnych formach. Przykład takiego sprawozdania wygląda tak:
Pierwsze dwie edycje wzięły na tapetę smutny temat chorób oraz niezwykle rozległą tematykę miłości. Tym razem będziemy czytać... kryminały. 
Maraton potrwa przez 7 dni - od 20 do 26 czerwca włącznie. Organizatorkami są autorki blogów książkowych Bądź tu teraz oraz Książkowy świat. W momencie, w którym piszę ten post jest równo 20 uczestników. Akcja ma na celu nie tylko przeczytanie dużej ilości książek, ale także polecanie sobie wzajemnie tytułów. Link do wydarzenia na facebooku znjdziecie TUTAJ.
W imieniu zarówno organizatorek jak i uczestników zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w tej zabawie. Oprócz tego możecie zaprosić znajomych. Im więcej ludzi, tym lepiej!
Wszystkie obrazki pochodzą z powyższego linku i należą do organizatorek „Książkomanii: śladem zbrodni".

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękujemy za umieszczenie informacji o KSIĄŻKOMANI ♥ Tym razem niestety uczestników było wyjątkowo mało, ale mimo wszystko wszystko wyszło świetnie :D Myślałyśmy nad zorganizowaniem kolejnej pod koniec wakacji, jednak liczba chętnych do w tej edycji trochę nas zdemotywowała :/

    OdpowiedzUsuń

Każdy ślad pozostawiony przez Ciebie jest dla mnie ważny, więc pozwalam na anonimowe komentarze. Jeśli jednak zamierzasz w swojej wypowiedzi kogoś obrazić, lepiej wyrzuć komputer przez okno. Jeśli nie, to zapraszam. Jestem odporna na krytykę, a wskazanie mi mojego błędu, jest "wskazane".